Geregistreerd op: 10 Jan 2009 Berichten: 6334 Woonplaats: Temse
Geplaatst: 18-12-2014 08:21:39 Onderwerp:
Het voorrangsbord B1 (omgekeerde driehoek) dat aan het kruispunt stond van de nieuwe 'stripfigurenwijk' met de Doornstraat (klik hier) is vervangen door een voorrangsbord B5 (stopbord). Het is nu vast in de grond bevestigd.
In de Beekstraat aan de overkant van de Doornstraat staat nochtans een B1 aan dezelfde voorrangsweg. Misschien komt dat omdat het tweerichtingsfietspad in de Doornstraat langs deze kant ligt? Maar even verder aan de Kleine Dweersstraat doet zich dezelfde situatie voor en daar heeft altijd al een B1 gestaan.
Een B5 zou hier zeker nog meer aangewezen zijn, want het uitzicht op het tweerichtingsfietspad is hier veel slechter dan aan de Stripfigurenlaan.
In de Kleine Dweersstraat zelf lijkt men begrepen te hebben dat het een gevaarlijke toestand is met het rioolrooster op het einde (of het begin) van het toegangswegje naar de stripfigurenwijk. Meer dan een maand na de afwerking (klik hier) is de toegang nog altijd afgesloten.
(Aanpassing op 08-01-2016: Afbeeldingen vergrootbaar gemaakt.) _________________ Queen:
I want to ride my bicycle, I want to ride my bike.
I want to ride my bicycle, I want to ride it where I like.
Laatst aangepast door Jozef Van Breuseghem op 08-01-2016 14:03:05; in totaal 1 keer bewerkt
Geregistreerd op: 10 Jan 2009 Berichten: 6334 Woonplaats: Temse
Geplaatst: 28-02-2015 09:52:33 Onderwerp:
Eerst dacht ik dat men begrepen had dat deze rioolrooster op een gevaarlijke plaats ligt (klik hier), maar nu blijkt toch dat de toestand zal blijven zoals hij nu is. De doorgang is nu immers open gesteld.
... Tot iemand in die rioolrooster blijft haken ...
(Aanpassing op 08-01-2016: Afbeeldingen vergrootbaar gemaakt.) _________________ Queen:
I want to ride my bicycle, I want to ride my bike.
I want to ride my bicycle, I want to ride it where I like.
Geregistreerd op: 10 Jan 2009 Berichten: 6334 Woonplaats: Temse
Geplaatst: 08-04-2016 15:50:52 Onderwerp:
De riolering van de Kleine Dweersstraat wordt helemaal vernieuwd. Daardoor is het toegangswegje naar de stripfigurenwijk van hierboven gedeeltelijk opgebroken samen met de hinderlijke rioolrooster.
Zou men er nu bij de afwerking aan denken om deze rioolrooster op een minder gevaarlijke plaats te leggen? _________________ Queen:
I want to ride my bicycle, I want to ride my bike.
I want to ride my bicycle, I want to ride it where I like.
De rioolrooster ligt op een andere plaats, die iets minder gevaarlijk is dan voorheen.
Zou dat het gevolg zijn van enig nadenken? Ik denk dat het eerder een toevalstreffer is . Als er ernstig over nagedacht zou zijn, dan zou deze rioolrooster nog verder uit de weg gelegen hebben.
Maar het is nu toch minder gevaarlijk dan voorheen. Niet alleen door de ligging van het rooster, maar ook door het ander model van gleuven, waardoor er veel minder kans is dat er een fietswiel in blijft haken. Het is tevens vermeldenswaard dat de greppel, waar men doorheen moet fietsen, niet hinderlijk diep meer is.
Ik vraag mij alleen af, waarom het andere uiteinde van dit wegje nu nog afgesloten blijft aan de Piet Pienter en Bert Bibberlaan.
Maar wie er door wil, kan dat doen tussen de afsluiting en de paal, of langs de andere kant van de paal.
Daar is trouwens al het begin van een olifantenpaadje zichtbaar . _________________ Queen:
I want to ride my bicycle, I want to ride my bike.
I want to ride my bicycle, I want to ride it where I like.
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen in dit subforum Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum Je mag je berichten niet bewerken in dit subforum Je mag je berichten niet verwijderen in dit subforum Je mag niet stemmen in polls in dit subforum