Het is nu 24-06-2025 05:13:41
Onbeantwoorde berichten bekijken

Gebruikersnaam:     Wachtwoord:

Een tractorsluis in de Schoenstraat

    -> Temse - TTS Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp  

Nieuw onderwerp plaatsen   Reageren
 
 Auteur   Bericht 

Jozef Van Breuseghem


Site Admin


Geregistreerd op: 10 Jan 2009
Berichten: 6376
Woonplaats: Temse

     
Bericht Geplaatst: 04-06-2025 09:28:44    Onderwerp: Een tractorsluis in de Schoenstraat
 Reageren met citaat  

Op de website van Het Laatste Nieuws staat te lezen dat nog deze maand juni 2025 een tractorsluis zal aangebracht worden in de Schoenstraat, ten zuiden van de viaduct van de E17.
Citaat:
Schoenstraat krijgt nog deze maand tractorsluis

Midden juni komt er een tractorsluis in de Schoenstraat. Zo wil het gemeentebestuur sluipverkeer vermijden.

Kristof Pieters 03-06-25, 17:39

De Schoenstraat is als erftoegangsweg niet geschikt om (vracht)verkeer uit de TTS-zone te ontsluiten. Wanneer de Oostelijke Tangent is aangelegd, zal deze straat ook dood lopen. In afwachting daarvan voorziet men nu al een verkeersfilter in de vorm van een tractorsluis. Deze sluis wordt midden juni geplaatst ten zuiden van de brug over de E17, in de Schoenstraat. “We kiezen voor een locatie onder straatverlichting, zodat deze opstelling goed zichtbaar is. De sluis wordt aangeduid met de nodige signalisatie”, klinkt. De woningen ten noorden van de sluis zijn bereikbaar via Eigenlo. De woningen ten zuiden van de opstelling moeten gebruik maken van de Doornwegel en de Doornstraat of de TTS-zone.

Wanneer de Oostelijke Tangent van Sint-Niklaas hier zal aangelegd zijn, zal de Schoenstraat inderdaad toch een doodlopende straat worden. Maar de bewoners van de Schoenstraat, ten zuiden van de E17, zullen met de auto dan alleen nog weg kunnen langs het industriepark TTS. In voetweg 50 (de Doornwegel uit het artikel) ligt immers ook een tractorsluis en de Schoenstraat is nabij de Kleine Dweersstraat geknipt voor gemotoriseerd verkeer.

De enige uitweg zal dus nog over de spoorweg zijn, en dan via de Frankrijkstraat of de Haverheidelaan van het industrriepark TTS, zolang deze spooroverweg niet afgesloten wordt.

Met de fiets kun je gelukkig langs alle kanten weg, zonder enig probleem Lach Lach.
_________________
Queen:
I want to ride my bicycle, I want to ride my bike.
I want to ride my bicycle, I want to ride it where I like.
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht E-mail versturen Website bekijken

Jozef Van Breuseghem


Site Admin


Geregistreerd op: 10 Jan 2009
Berichten: 6376
Woonplaats: Temse

     
Bericht Geplaatst: 16-06-2025 12:10:43    Onderwerp:
 Reageren met citaat  

Later is dit bericht ook op EditieTemse verschenen. Ondertussen staan er al afgedekte verkeersborden op de plaats waar de tractorsluis zal komen.



Maar voorlopig is ze er nog niet.
_________________
Queen:
I want to ride my bicycle, I want to ride my bike.
I want to ride my bicycle, I want to ride it where I like.
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht E-mail versturen Website bekijken


Berichten van afgelopen:   

    -> Temse - TTS

Nieuw onderwerp plaatsen   Reageren
 


 
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen in dit subforum
Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Je mag je berichten niet bewerken in dit subforum
Je mag je berichten niet verwijderen in dit subforum
Je mag niet stemmen in polls in dit subforum


Pagina 1 van 1
Tijden zijn in GMT + 1 uur

Ga naar:  


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Maak snel, eenvoudig en gratis uw eigen forum: Gratis Forum

This contents of this page are in no way endorsed by the Mozilla Foundation
Mozilla_Firefox theme created by Plastikaa © 2005