Bijna aan de splitsing naar de Reekstraat staat weer een afsluiting met deze verbodsborden, maar zonder onderborden.
Hier wordt dus twee keer gezegd dat bestuurders van rijwielen in het geheel niet verder mogen rijden.
Dat is weer een typisch voorbeeld van hoe verkeersborden voor fietser aangebracht worden. Om te beginnen mogen fietser wel degelijk verder rijden naar de Reekstraat (links de helling omhoog), en volgens de berichtgeving mogen fietsers zelfs verder door Tielrodebroekpolder rijden, langsheen de werken (rechts van de bomen).
Dit is dus een afsluiting met verbodsborden waarmee fietser best geen rekening houden, ook al is dat niet in overeenstemming met de wegcode.
Als je echt de wegcode wilt respecteren, stap dan even van de fiets, ga te voet voorbij de verbodsborden met de fiets aan de hand, en rij daarna verder .
Als je verder rijdt rechts van de bomen, zie je voor je een hoge talud op de weg door Tielrodebroekpolder.
En je komt terug op de normale weg door Tielrodebroekpolder.
En dat geldt natuurlijk ook als je vanuit de andere richting, dus vanaf de steile helling aan de Afschrijverslaan door Tielrodebroekpolder rijdt.
Waartoe dienen dan die zinloze verbodsborden? Op deze wijze leert men fietsers om geen rekening te houden met verbodsborden. Maar nadien is men natuurlijk verwonderd als fietsers geen rekening houden met verbodsborden op plaatsen waar ze dat eigenlijk wel zouden moeten doen.
Uit nieuwsgierigheid ben ik even tot boven op de helling naar de Reekstraat gereden. Daar heb je een zicht van bovenaf op die "talud" waar je omheen moet rijden.
_________________ Queen:
I want to ride my bicycle, I want to ride my bike.
I want to ride my bicycle, I want to ride it where I like.
Geregistreerd op: 10 Jan 2009 Berichten: 6303 Woonplaats: Temse
Geplaatst: 02-03-2022 11:27:32 Onderwerp:
De werken zijn nu voorbij, de weg door Tielrodebroekpolder is weer bruikbaar.
Van bovenop de helling naar de Reekstraat zie je best de sporen van de werken met de afwatering naar de polder.
De weg is weer vrij gemaakt en gereinigd. Rechts naast de weg in de richting van Temse zijn nog de resten te zien langs waar de werken moesten omzeild worden op rijplaten.
Deze foto in de richting van Tielrode toont de herstelde binnendijk van de helling naar de Reekstraat aan de rechterkant.
_________________ Queen:
I want to ride my bicycle, I want to ride my bike.
I want to ride my bicycle, I want to ride it where I like.
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen in dit subforum Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum Je mag je berichten niet bewerken in dit subforum Je mag je berichten niet verwijderen in dit subforum Je mag niet stemmen in polls in dit subforum