Geregistreerd op: 10 Jan 2009 Berichten: 6247 Woonplaats: Temse
Geplaatst: 12-10-2009 16:16:58 Onderwerp: Fietsvriendelijk of autominnend?
Soms kan men aan kleine details zien of een wegbeheerder fietsvriendelijk is of niet .
Voor zover ik weet is de Kapelstraat in Steendorp een gewestweg, dus het gaat hier nog maar eens over de fietsvriendelijkheid van onze vriend de wegbeheerder van Oost-Vlaanderen.
Als men van Temse naar Steendorp rijdt is langs de rechtse kant van de Kapelstraat achter het fietspad een kleine parking aangelegd voor auto's. Ter hoogte van de op- en afrit van deze parking liggen in totaal 4 drempels dwars over het fietspad. De auto's daarentegen hebben een volledig vlakke op- en afrit voor de parking, zoals uit onderstaande foto's blijkt.
Het fietspad loopt nochtans door, en de auto's, die een maneuver uitvoeren (een parkeerplaats verlaten of oprijden), moeten voorrang verlenen aan de fietsers. Waarom moeten er dan drempels over het fietspad liggen? Toch niet voor de afwatering zeker?
QED
(Aanpassing 09-06-2013: verdwenen foto hersteld.)
(Aanpassing op 25-12-2015: Afbeeldingen op nieuwe host en vergrootbaar gemaakt.) _________________ Queen:
I want to ride my bicycle, I want to ride my bike.
I want to ride my bicycle, I want to ride it where I like.
Laatst aangepast door Jozef Van Breuseghem op 26-12-2015 16:33:30; in totaal 3 keer bewerkt
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen in dit subforum Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum Je mag je berichten niet bewerken in dit subforum Je mag je berichten niet verwijderen in dit subforum Je mag niet stemmen in polls in dit subforum