Geregistreerd op: 10 Jan 2009 Berichten: 6310 Woonplaats: Temse
Geplaatst: 15-08-2016 08:45:34 Onderwerp: Al onze wensen en onze verwezenlijkingen.
Opgelet! De website van de Fietsersbond is gewijzigd en nog in aanbouw.
Met deze link op de website krijg je een opsomming van alles wat we wensen, wat we doen, wat we al bekomen hebben en zelfs waarin we niet geslaagd zijn, met heel wat foto's in pdf-bestanden, maar ...
... je krijgt een toestand van 2024, niet aangepast naar nu, en alle links naar de "resultaten (en mislukkingen of lauwerkransen) van deze vorige jaren" werken niet! De juiste links zijn:
Boordsteen-greppel overgang hersteld
Op het kruispunt van de Moortelstraat met de Legen Heirweg was door werken de vlotte overgang door de greppel weggenomen.
Lees meer – pdf
Kuilen in fietsweg Klein Broek hersteld
Diepe kuilen en kiezel op de fietsweg in het Klein Broek werden hersteld en geveegd na onze melding.
Lees meer – pdf
Wat reeds gebeurd is in 2025:
Resultaten in 2025
Verkeersknipperlicht voor fietsers
Een groen verkeerslicht voor fietsers is vervangen door een oranjegeel knipperlicht, om de veiligheid van voetgangers te verbeteren.
Lees meer – pdf
Grotere zone 30 in de Gasthuisstraat
Het begin van de zone 30 is verplaatst van het kruispunt met de Nijverheidstraat naar juist voor de fietsoversteekplaats aan het kerkhof.
Lees meer – pdf
Ontbrekend verkeersbord aangebracht
Op het fietspad in de Hoogkamerstraat is aan het kruispunt met de Herderstraat een al lang ontbrekend verkeersbord voor fietsers aangebracht.
Lees meer – pdf
Opgevulde put, afgeschuinde hoek
Op het “jaagpad” aan de kil in Steendorp is een korte hoek van 90° en een put weggewerkt.
Lees meer – pdf
Vervelend putje in fietspad gevuld
Het volledig vernieuwde toeleidend fietspad in de Gasthuisstraat vertoonde een onopvallende en toch onaangename put op de rijlijn van fietsers.
Lees meer – pdf
Lauwerkransen in 2025
Klinkers vervangen door asfalt
Op het fietspad langs de N16 zijn klinkers vervangen door asfalt tussen de kruispunten Laagstraat en Hoogkamertraat.
Lees meer – pdf _________________ Queen:
I want to ride my bicycle, I want to ride my bike.
I want to ride my bicycle, I want to ride it where I like.
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen in dit subforum Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum Je mag je berichten niet bewerken in dit subforum Je mag je berichten niet verwijderen in dit subforum Je mag niet stemmen in polls in dit subforum